НАЙБІЛЬШІ НА ПІВДНІ УКРАЇНИ ЛУНА-ПАРК І АКВАПАРКИ

Забронювати номер
Працюємо з 01.05 до 30.09

У Луна-парку Коблево багато захоплюючих атракціонів, каруселей, гірок, а також тирів та ігрових автоматів. Вони працюють до пізньої ночі і сподобаються всім – і дітям, і дорослим. Екстремали можуть поадреналинить на атракціонах «Маятник» та «Екстрим». Ще є «Восьминіг», «Бомбер» і класна «Центрифуга». Багато розваг для дітей різного віку.
 
На чорноморському курорті 2 аквапарку: «Коблево» (працює з 2007 року) та «Орбіта» (відкрився в 2013 році). Перший займає 4 га в 1 км від моря і має власний міні-готелем, а другий знаходиться на території однойменної бази відпочинку.

Аквапарк «Коблево» вважається найбільшим на півдні Україні. В ньому 20 гірок, з яких 9 дорослих, самі екстремальні – «Чорна діра», «Камікадзе» і «Космічна воронка». Є незвичайний атракціон «Відро». На території розташовуються великий хвильовий басейн з прісною водою і «жабник» для маленьких дітей. Надаються послуги няні, щоб батьки малюків могли по-справжньому насолодитися катанням на американських гірках. 
 
В аквапарку «Орбіта» використовується відфільтрована морська вода, в яку не додають хлорку. У ньому, крім згаданих, багато незвичайних гірок: «Маятник», «Знизу Вгору», «Ракета», «Гірський узвіз», «Бумеранг». Також є водна дитячий майданчик з басейном і маленькими гірками для дітей від 3 років.
 
Наш затишний готель в Коблево знаходиться недалеко від цих прекрасних місць. Забронювати номер можна без проблем онлайн.

 

Інші номери