Бронювання

Бронювання
Працюємо з 1 травня по 30 вересня

Умови бронювання

Для того, щоб забронювати номер на нашому сайті, необхідно заповнити форму бронювання, а саме:

  • вибрати дати заїзду та виїзду
  • кількість відпочивальників (дорослих і дітей)
  • натиснути на кнопку «Забронювати»

Далі відкриється сторінка на сайті з варіантами номерів. Для вибору номера необхідно натиснути на кнопку «Оформити». Після натискання на кнопку «Оформити» на сайті відкриється сторінка з оформленням заявки. Вам необхідно буде ввести наступні дані:

  • ПІБ
  • контактний номер телефону
  • E-mail
  • і натиснути на кнопку «Забронювати»

Після того, як Ви забронювали номер на нашому сайті, ми розглядаємо Вашу заявку, і після перевірки наявності вільних місць ми підтверджуємо або коригуємо з Вами умови заїзду. Заявка буде розглянута протягом дня. У разі підтвердження бронювання, ми висилаємо Вам на електронну пошту, яку ви вказали в бланку броні, лист з нашими реквізитами. Вам потрібно буде оплатити передоплату в розмірі 30% від повної вартості вашого проживання, до певного терміну, що буде означати повне підтвердження вашої броні.

Наш сайт підключений до інтернет-еквайрінгу Райффайзен Банк Аваль, і Ви можете оплатити відпочинок в готельному комплексі «Paradise» банківською картою Visa або MasterCard. Перейшовши за посиланням, яке ми відправимо на Вашу електронну пошту, відкриється захищене вікно з платіжної сторінки процесингового центру (UPC), де Вам необхідно ввести дані Вашої банківської карти.

Гарантії безпеки

"Український процесинговий центр" (UPC) не передає дані Вашої картки нам та іншим третім особам. Для додаткової аутентифікації власника картки використовується протокол 3D Secure.

Безпека онлайн платежів

Надана Вами персональна інформація (ім'я, адреса, телефон, e-mail, номер кредитної картки) є конфіденційною і не підлягає розголошенню. Дані Вашої банківської карти передаються тільки в зашифрованому вигляді і не зберігаються на нашому Web-сервері.

* Шановні гості! Просимо звернути увагу на те, що якщо ваш поштовий ящик знаходиться на сервісах Mail.ru, rambler або Яндекс, то швидше за все Вам може не прийти наш лист з підтвердженням бронювання. Щоб продовжувати користуватися поштою і читати нашу розсилку, радимо:

  1. Завести нову пошту, наприклад, на сервісі Gmail.
  2. Налаштувати пересилку всіх листів з вашого старого ящика на новий.